dust8

Jak daleko byste asi dojeli?

Tady: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=klyf7iRQCZY

Jasná kulturní akce, která si na nic nehraje! ;)

Nejlepší odpověď
hapiky

Nedaleko, ovšem za předpokladu, že by na konci bylo alespoň jedno orošené, tak ještě o kousek dál.

Další odpovědi
Kepler

Kdo maže, ten jede! Kdybych byl dobře namazanej, dostal bych se až na druhý břeh a teprve tam bych se bouchl do řepy.

led

Ako divák nie ďaleko, pokiaľ by som tam už nebola z iných dôvodov, alebo nebola priamo aktérom. Vtedy vzdialenosť od republiky nie je rozhodujúca.

dust8

čas videa 4:28 – WOW! To tedy čumím jak puk..........