Avatar uživatele
wenda

jak cvičit?

Chtěla bych do léta tak trochu shodit. Ale jenom stehna a zadeček + možná trochu vypracovat bříško. Neznáte nějaké spešl cviky? (krom běhání a lehsedů)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5202 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
panenka

pomáhá i jízda na kole plavání,já chodím 2krát týdně do posilovny a i saunu 1 krát týdně doporučuji,

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
HOMER

jízda na kole,plavání,a­erobik,sex,leh na zádech a boku a zvedání a krčení nohou(prý velmi pomáhá)atd.Je taky hodně pořadů a podobných věcí,ale hlavní podle mě je cvičit pravidelně,postupně přidávat a vytrvat.Nedopo­ručuje se to hned napoprvé přehnat(ani později),akorát se na druhý den nehneš a dáš si na dva dny pauzu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HerbiG

chodim 2 mesice do fitka a zhubl jsem 4 kila a mam ted telo docela do svalu … a jak rika panenka pomahaj i cviky ve vode … to je uplne to nejlepsi cviceni ..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ano ,jízda na kole a plavání.Já bych přidal i tancování.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pawlyk

  1. posilovanie velkeho hyzdoveho svalu – lah na bruchu, pokrcene 1 koleno v 90st a odlepit koleno 4cm od zeme, teda zanozit (izolovany cvik pre aktivaciu mus. gluteus max). Ten sa vyborne aktivuje v stoji na 1 nohe, pricom tu druhu sa snazis v pokrceni kolena dvihnut nad uroven 90st
  2. posilovanie stredneho hyzd. sv – lah na boku, spodna noha pokrcena, horna natiahnuta. Hornu nohu sa snaz vytiahnut co najdalej od tela (von z kycelneho klbu kvoli utlmeniu mus. quadratus lumborum) a v tomto vytiahnuti dvihaj celu nohu 20cm hore na do horiz. roviny

To su 2 cielene (izolovane) cviky na konkretny sval, ktore sa uzivaju na testovanie svalovej sily

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

Eriko, jako body express je na zadek uplne skvělej! Já osobně jsem zkoušela všelijaký cvičení, třeba vacushape, ale to se s tímto cvičením nedá srovnat. Body express zapojuje fakt všechny svaly v těle. Kdo to nezkusit, tak neuvěří, že jde zapojit všechny svaly najednou :)

před 1697 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Tak jo, pořád jsem si nedovedla představit, co to je za čvičení, ale už to vidím! oni mají tady http://www.bo­dyexpress.cz/ i video, kde je to ukázáno, jak to cvičení probíhá. A to cvičím sama nebo ve skupince?

před 1730 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj tak teda musím říct, že za mě je to uplně nejlepší cvičení, na kterým jsem byla, jako myslím ten http://www.bo­dyexpress.cz/. Je to EMS cvičení, které spočívá v tom, že do tebe proudí slabé elektrické impulsy, které aktivují svaly. Je to cvičení, které trvá 20 min a dochází se na něj jednou týdně. A to ti teda stopro pomuze získat super postavičku do leta :)

před 1822 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Jako já si myslím, že 20 minut týdně si najde každý. Jako hoďka denně se hledá blbě, tomu rozumím, ale 20 minut týdně si najde každý. To se snad dá odcvičit i v polední pauze. Nic s sebou není třeba, vše na cvičení ti dají. Takže i za mě body express perfektní cvičení.

před 1760 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Tak běhání je cardio a cviky jsou posilování. Musíš to pořádně skloubit tak, aby to tvému tělu dalo to, co chceš a aby jsi dosáhla výsledků, kterých dosáhnout chceš. Bylo by dobré zvolit nějaké komplexní cvičení, kterým dosáhneš výsledků, jakých chceš. Hele, nezkoušela jsi třeba EMS cvičení? To je skvělý cvičení, kterým posiluješ celé tělo. Navíc se postará o správné fungování metabolismu a tím pádem o hubnutí https://bodyex­press.cz/.

před 1913 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Tak co Soni, jak jsi na to? Začala jsi chodit na ten Body express nebo jak to s tebou vypada?

před 1788 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

A jak posiluješ celé tělo, tak je to cvičení dobré třeba i na odbourání bolesti zad? Já mám totiž docela povolený svaly na zádech, sem tam se i hrbím a už mě to obtěžuje. Tak jsem si právě myslela, že si najdu nějaké super cvičení, které mi pomůže záda narovnat, zpevnit a hlavně odstranit tu bolest…

před 1881 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Jj, já jsem na body express šla teda primárně na zhubnutí, ale tím, jak se ti aktivují všchny svaly v těle a ty je tím posiluješ, tak právě posiluješ i zádové svaly, takže ano, je to i na to.

před 1850 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek