denisse

Jak co nejvíce vyrůst?

vím, že je to závislý především na genetice, ale je mi 13 a měřím 169 cm a potřebuji mít minimálně 170, kdybyste znali třeba nějaké cviky nebo něco – prášky a doplňky stravy bych teda moc nechtěla – spíš cvičení nebo nějaké potraviny nebo bůh ví co :D

Odpovědi
da ny

Když jsme vycházeli z deváté třídy, měřili chlapci jako my dívky (165, 168 cm i méně). O pár let později nás přerostli ;).
Ten nejmenší má 170 cm, většinou kolem 180 cm a čahouni 195 cm.
Člověk roste do 20 až 22 let a vyvíjí se. Po 25 roce začíná stárnutí 🙂.
Něco je v genech, něco ve výživě (to už nedoženeš). Starej se o rozumnou životosprávu, vyváženou stravu.

Tam, kde je „problém“ může lékař pomoci hormonální léčbou.
Ve svých 13 letech jsi vysoký až dost! Přestaň se pozorovat a panikařit. Vyhýbej se pivu, to by tě mohlo v růstu zarazit ;).

marci1

Myslím si, že na 13 let mladou dívku máš výšku až, až. Jez zdravě, zeleninu, ovoce, luštěniny, libové maso. 🙂