lukassssss

Jak co nejrychleji vyridit pas? Odletam 1.8.do Tuniska.

Doplňuji:
Tunisko bere pasy s min.platnosti 3 mesice po odletu

Nejlepší odpověď
Usoman

Je tzv. rychlý pas (1 týden), ale to pak ve většině arabských zemí neuznávají.

Další odpovědi
Kura

Já bych řekl, že 1.8. nikam neodlétáš.
Sorry.

led

Za príplatok sa dá vybaviť zrýlený pas. Problém je ale v tom, že niektoré štáty, arabské sú mudzi nimi, neuznávajú čerstvý pas. Preverte si to na ich zastupiteľstve, ale podľa môjho názoru ste „prešvihli termín“. No snáď sa mýlim a potom vám prajem príjemný a hlavne bezpečný pobyt.
overiť si to môžte buď priamo na Tuniskom zastupiteľstve, alebo na Ministerstve zahraničných vecí ČR, tu vám dajú najspoľahlivejšie informácie.