dkk

Jak co nejrychleji vyléčit velkou bradavici na noze?

Ahoj, potřeboval bych poradit, jak co nejrychleji vyléčit velkou bradavici na noze (ze spodu) – má asi 4 cm na délku a cca 1cm na šířku. Už ji mám asi 4 rokem, na kožní už chodím dva roky, kožařka ji vždycky vypálí dusíkem, ale nevidím žádné zlepšení. Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
kropitko

Moje menší dcera měla hrozné množství bradavic na ruce, chodili jsme jednou týdně na vypalování, pak jsem jí v lékárně zakoupila Verucidu, párkrát jsme to potřeli a už má rok klid,

Další odpovědi
hanulka11

Já mám vyzkoušené náplasti na bradavice z lékárny -ty 100% pomůžou vytáhnou bradavici i s kořenem.

Mili @

Má dcera chytila bradavice na bazénu a léčila jsem ji homeopatikama – zmizlo jí to samo…
Jan nevím, jak se ty léky jmenovaly, je to už delší dobu.

zmimi

Nechat si bradavici vyříznout na chirurgii nebo zkusit přikládat plátky česneku a zalepit náplastí na kuří oka.

MacaM

Doporučuji přírodní způsob, bylinný gel (OK GEL), působí do hloubky, je to bezbolestné, dělá se zábal. Bradavici to vytáhne a ona upadne. Když jsou bradavic malé, tak dokonce zmizí. 100% přírodní produkt, české výroby, žádné vedl. účinky! Má mnohostranné využití, viz web.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

Terryle

Já na bradavice používám Verrumal, je to takovej jako lak. Smrdí a bradavici jakoby rozleptá, musí se používat dýl, ale nakonec se jí dá zbavit. Je to na recept, takže je potřeba si skočit na kožní.