jsemjá

Jak co nejrychleji přestat se sebeukájením?

Poraďte, prosím.

Nejlepší odpověď
Kelt

Najít si partnerku, která tě zničí tak, že nebudeš se schopen hýbat a myslet na tyto věci. Jinak si to zkus naprogramovat a najdi si jinou lepší činnost. Více se hýbej a pohybuj mimo domov, zkoušej běhat, hrát fotbal, odbíjenou, plavat – energie musí ven.
No a drsné metody, zlomení ruky, pochroumání prstů, zavázání ruky, kopačka nebo rána tágem do rozkroku a pod. A nebo se s někým o něco vsaď.

Další odpovědi
Kepler

Drbat, drbat, drbat! Česky šoustat, hoblovat, souložit. Klidně i s ovcí, ale bacha, aby sis vybral tu nejhezčí!

jirka F

Já například beru už tolik léků že mně to už ani moc nejde.

hapiky

Tabletky.

zjentek

Sáček s teplou čočkou!