Belatrix

Jak co nejrychleji a nejšetrněji docílím nazpět své přírodní barvy vlasů?

Několikrát jsem si bohužel nechala dělat blond melír. Mám dlouhé vlasy až po zadek, nutně potřebuji docílit zpět mé původní světlé hnědé barvy. Prosím neznáte tady někdo nějakou osvědšenou babskou radu nebo zkrátka cokoli, co by mi „sundalo“ ten mělír co nejrychleji? Opravdu nemůžu počkat než mi to odroste..Vyzkouším cokoli, krom stříhání!:-D

Odpovědi
marci1

Navštiv kadeřnici a nech si vlasy přebarvit na svůj přírodní odstín.

anonym

Odbarvení sebralo vlasům přirozenou barvu a ten proces je nevratný – takže máš jedinou možnost – najít vhodný odstín barvy (co nejpodobnější té původní) a vlasy nabarvit…