dust8

Jak člověk konkrétně táhne ke všem čertům?

Nejlepší odpověď
annas

Často se stává, že se někteří jedinci při rozhovoru dohadují, neshodnou se. Takže jeden se naštve a na druhého zavolá, vypadni, jdi do háje, běž do prčic, táhni rychle pryč. jdi k čertu, táhni ke všem čertům, tedy někam daleko, ať tě už nevidím.

Peklo je daleko, jedině že by čerti jako v pohádkách chodili po zemi převlečení za myslivce a dotyčného opravdu vzali s sebou.

Je to důkaz toho, že se někdo na někoho velmi zlobí, nechce ho už vidět, z pekla se člověk nevrací. Výraz zloby na druhého člověka.

Další odpovědi
zjentek

Je to zaříkávadlo. Někdo ho musí vyslovit, aby fungovalo. (;

Rokio

To znamená, že daný jedinec má jít pryč, abys ho už neviděl.