Jak čistíte u auta alu ráfky? -iv-

Nejlepší odpověď
Rocker

Na alu ráfky jsou speciální čističe,dají se koupit u benzinky.Mám dobrou zkušenost s tím od Sonaxu.

Další odpovědi
cukrar

iv, jak kdy a jak od čeho, nasadím na vyvažovačku a nechám jí točit a hadrem leštím… použití rozpouštědla… pak sprej na Al disky…
a beru si k tomu židli, aby nohy nebolely.

GM

Že by zubním kartáčkem?

kudm05s

Na ty cěrné tečky co se nedají smejt se prodává speciální houbička, vypadá jako jemná plastová drátěnka, nepoškrábe ani lak na autě, ale nečistoty úspěšně odstraní, jinak speciální přípravky viz komentáře výše.