zjentek

Jak/čím změřit tlak duší s galuskovými ventilky?

Nemám/nenašel jsem jsem na ně manometr. Neřeší to nějaká redukce? Nebo podobná „finta“?

Ad mosoj: mosoji promiň, ale já vím jak duše nafoukat. Jde o to, že rekukce měření tlaku neřeší. Prostě nanomert na rekukci nepracuje, není na ní co zmáčknout, do čeho zatlačit… (;

Děkuji za případnou radu a teprve potom pojďme tento web plnit daty a tvořit na něm obsah, na který se nikdo neptal. Čeho je moc, toho je příliš. Chtělo by to někdy taky odpovědět. (Druhý odstavec je míněn všeobecně, nikoli směrován osobně, v tomto př. na mosoje. Děkuji děkuji.

Nejlepší odpověď
Emefej

Samotný měřák nic nevyřeší, pumpa s manometrem a galuskovou redukcí funguje spolehlivě.

Další odpovědi
mosoj

Vyřeší to redukce na ventilek.
https://www.ko­lacihal.cz/ser­visni-rady/jak-nafoukat-uzky-galuskovy-ventilek/
Teď jsem si uvědomil že nevyřeší, pokud je konstrukce ventilku stejná jako dříve u běžného kola. Převlečná ventilková gumička to nedovolí.

dust8

Odpověď nevím, ale být tebou zavolal bych do libovolného obchodu s koly a tam se poptal a nebo se vypravit osobně. Je možné, že napoprvé třeba někdo nebude vědět, takže případně zkusit i jinde.

zjentek

Dust8, tož to je web naprd… dobrá tedy, vypravím se. (;