Stařík2

Jak – čím přilepit velkoplošné vnitřní zrcátko v Renaultu Scenic II?

Zkoušel jsem Loctite – upadlo, protože je těžké.

Jak _hlavně čím přilepit velkoplošné vnitřní zrcátko v Renaultu Scenic II? Zkoušel jsem Loctite – upadlo, protože je těžké, přestože auto bylo v garáži cca v 8 stup. Celsia a zrcátko jsem zajistil -zašprajcoval.

Nejlepší odpověď
Lamalam

V autě nevím, ale doma máme velké zrcadlo přilepené na zdi silikonem na zrcadla – http://www.sou­dal.cz/produk­t/lepidlo-na-zrcadla.

Další odpovědi
anonym

já poslední dobou všechno lepím lepidlem na akvária od Soudal. od téhle značky používám všechno. na autě má kompletně přilepené tuning.nárazníky, prahy a stříšku carbond 940fc, polyuretanové, trvale pružné a tak odolává vibracím

Petr70

Na vnitřní zrcátko do auta existuje speciální lepidlo. Prodává se ve specializovaných prodejnách autodílů. Zrcátko vám nalepí v Autosklách, které jsou po celé republice. Samozřejmě i autoservis Vám nalepí vnitřní zrcátko. Silikon na lepení zrcátka do auta nepoužívejte, je nevhodné.