klumprt

Jak chytit a zneškodnit blechu?

Chytit ve smyslu dopadnout. Jde o jednu blechu v jedné místnosti – ložnici.

Odpovědi
setapouch

Ráno celou místnost vystříkat biolotem. Blecha bude litovat dne kdy se vylíhla.

cochee

S trochou štěstí se podaří blechu chytit, normálně prsty – mezi palec a ukazovák. Nyní je třeba prsty promnout, tím se jí zpřeráží hnáty – pokud bys to neudělal, po uvolnění prstů by blecha ihned odskočila. Invalidní blechu nyní umístíš na nehet palce a druhým nehtem jiného prstu přiloženým shora naplocho ji humánně (protože ihned) zabiješ; podle toho, nakolik je nasátá krví, je většinou slyšet „lusknutí“ a někdy je vidět i kapka krve.

Osobně ale pochybuju, že ta blecha v ložnici je v jediném exempláři.

kubik!

Také pochybuji, že by byla jedna samotinká opuštěná, teda pokud nebyla viděna jak vyskakuje z kožíšku psa, který se vrátil z procházky, to by pak bylo možné, že je zatím jen jedna… Ale nemuselo by tomu tak být dlouho… Po internetu jsou popsány „pasti na blechy“, které vypadají cca takto: Hluboký talíř se naplní vodou, do něj se postaví sklenička na stopce, ve které je svíčka… Svíčku zapálíme a do vody kápneme jar… Blechu přiláká teplo, při snaze se k němu dostat spadne do vody s jarem, kde se díky jaru potopí…

anonym

Asi bych se na ni vykašlal – ty ´nervy´ s jejím honěním mi za případný kousanec nestojej…
😉

mosoj

Ráno zastřelit.