olda12

Jak chytáte muchy rukou??

Musím se pochlubit že jsu v tom dobrej,mám několik způsobů,tak např. tlesknu nad ní a ona vlítne do pasti,nebo nad ní mávnu a sevřu dlaň a metoda pro fajnšmekry,při­blížím se nad muchu ukazováčkem co nejblíž a rychle ji zamáčknu,ale není tahle metoda stoprocentní,tak každou druhou,nebo je chytám za letu i masařky,ale nesmím ji moc rozdráždit,pak je hrozně rychlá,ale v luftu je chytnu jen proti světlýmu..,prosím o další způsoby a přesnej návod děkuji PS:je to můj oblíbený sport

Nejlepší odpověď
tom004

Drezůru much neprovozuji,tak je nechám žít.Pavoučci,a ptáci,a jiná havěť,si je rádi slupnou. :)

Další odpovědi
fcoop

Moc si v tom nelibuji,ale když to někdy musí být......rukou je nelapám,já je dostávám pomocí žvýkačky.
Nesmí být tuhá,musí trochu lepit.Kuličku „žuvačky“ připevním na režnou nit,roztočím to(je to vlastně malinké bolaso), a sejmu ji.
Běžně na vzdálenost 4 m. Už jsem ale trochu vyšel ze cviku – v letu mi to tak už nejde.
Ale poradil jsem si,zabíjím je vzduchovkou.
Ne pažbou,výstřelem.
Až se mi jednou začnou třást ruce,pořídím si brokovnici. Lovu zdar.

kocickaaa

já si počkám až si sedne a pak jí rychlostí světla plácnu plácačkou :D

hanulka11

to není moje hobby je to nechutné mít mouchy rozpatlané po rukou.....brrrrrrrrrr­rr

iceT

Kdysi-polehoučku se připlížit ze strany a podle toho jestli pravák nebo levák,máchnout rukou proti mouše tak,aby její hlavička směrovala do dlaně,jinak mrška uletí.Ale to bylo kdysi,teď mám lepší zábavu.

venkovan

Střílím lukem. Chce to trpělivost a vyčkat na chvilku kdy dvě mouchy (i víc) se budou za letu míjet. Potom lze sestřelit i dvě (i více) najednou.
Na šípu místo hrotu mám košíček do kterého se mouchy lapnou. Je platený z pavoučích vláken – jsou lepivá a moucha neuletí.

arygnoc

kocour se o ně postará.