vendys

jak chytat internet bez připojení?

koupil jsem si mininotebook.A sly­šel jsem,že se dá přímat internet bez placení nák omezeně?

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud má tvůj netbook WiFi můžeš se připojit všude tam kde mají nechráněné WiFi. Bývají to hotely, nádraží a další veřejné prostory.

Některá zařízení mají tzv. chráněné WiFi. Je to na heslo a to dávají pouze svým hostům.

Na svém netbooku dej vyhledávaní sítí WiFi a ono ti to ukáže kolik je jich dostupných a které jsou chráněné a které ne.

Bez WiFi se ale nepřipojíš nikam.

Pro ostatní : Nic lepšího vás nenapadlo ?
Ona to zas tak blbá otázka není !! Jsou tady horší.

Další odpovědi
Miroslavst

jak chytat internet bez připojení?
http://www.sa­molepky-na-zed.cz/img/big/4211­.jpg

anonym

a já myslela že ten grátek co vede od pc se má šoupnout do nějaký dírky a on je tam jen na ozdobu?

alexandra

Já si taky nemyslím,že by to byla hloupá otázka.Na to se mě taky ptá hodně kamarádů.
Prostě tam,kde jsem s Notebookem,tak zkouším,jestli si někdo nezapoměl svou síť zamknnout,a tam se můžu připojit.
Nebo pokud někde poblíž bydlí nějaký kamarád,tak ho poprosit,ať Vám řekne svoje heslo na připojení.Ale to asi nikdo neudělá.Ale jinak mám známé,kteří chodí na určité místa,kde je internet zadarmo.Třeba v Ostravě je na určitých místech i na zastávkách a v různých hospodách.

A většinou každý Notebook má WIFI,takže žádný drátek od počítače není potřeba.A ten drátek,co si tam můžu strčit není od počítače,ale od internetu.

anonym

najděte si na google-bezdrátový internet,tam je hodně možností připojení i cen,taky záleží odkud jste,já tam toho našla hodně posílám jen ukázku
http://mo-nex.cz/index.php?pa­ge=internet_ta­rify

alexandra

No jo,to je ale vše placené.Tazatel chtěl internet neplacený,zdarma.

alexandra

Od Miroslava to beru,na takové blbiny může přijít jenom on.

quentos

Miroslavst: přesně to mě po přečtení otázky tqaky napadlo ;{))>

mosoj

Lepší radu nemáte ?

Miroslavst

máme.

mosoj

Teď už si ji nechte.