Jak chutnají psí granule a maso pro psy z konzervy ?

Nejlepší odpověď
annas

Jedna z podobných otázek, naposledy před 2 dny.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/uz-jste-nekdy-dostali-chut-na-psi-konzervu-jako-nas-soused

Další odpovědi
Terryle

Můžu posoudit jen granule. Ty, na které jsem asi v deseti letech chodila naší kočce, chutnaly jako přesušené mleté maso smíchané s hodně hrubou krupicí nebo jinou obilninou, trošku něčím dochucené a slané.
Psí byly mnohem hnusnější, přišly mi v porovnání s kočičíma absolutně bez chuti. To maso a obilniny tam byly taky, ale chuť žádná. Možná to byl jen rozdíl mezi značkama, nevím :o}

led

Zatiaľ som nepotrebovala to skúšať.
PS.
Ak nebudete mať čo do úst, aj psie jedlo vám bude chutiť…

hanny 2

Nezbývá než ochutnat!

50centes

granule-skoro jako játra ale presolený a s obilím
maso -nevim

ZangetsuTS

HNUSNě
Z mého hlediska psi jsou hnusní tak jí i hnusné věci
Je to těžké protože to hezky voní ty granule
Ale nechutná to jak to voní
je to bez chuti no

pizlicka

fuj,hnus.zkousela jsem konzervu pro psy,kde je uvedeno-vhodne i pro lidi.malo slané,jako kdyz jsou tam pomlete na prasek kosti.granule jsem nezkousela:-)))