Avatar uživatele
honza95454

Jak chutná vagína?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Nazdar Bazar, WEEDY2006 před 3765 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Chuť je ovlivněna mnoha faktory. Obecně? Fajn :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Nejlepší je na česneku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Vagína samotná nijak, to, na co narážíte, je chuť tzv. vaginálního sekretu. Ač je obecně spíše nahořklý, jeho chuť, jak už bylo řečeno, je ovlivněna mnoha faktory – ponejvíce skladbou stravy dané ženy.
Doplňuji:
ten výrok o medu si žádá doplnění – nepředstavujte si nic sladkého. Ač má vaginální sekret skutečně podobné složení jako med, musíte si odmyslet jeho cukernou složku :{)>

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

V každé knize o gynekologii se dočteš, že chutná jako seno a med.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Jaký je rozdíl mezi vagínou a talířem? Talíř lze vylízat do sucha.
Samozřejmě záleží na daných podmínkách, v jakém jste oba stavu, tím nemyslím opilý střízlivý, ale jak moc po tom toužíte. Je to určitý projev aktu milování, a můžete ho partnerce zpříjemnit, nebo znechutit. Každá chuť je individuální, stejně jako vůně a pod. Můžete kombinovat různé chutě při tomto aktu, hlavně abyste to chtěli oba dva.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nerevarin

Řekl bych, že více jak den nemytá asi nic moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krakis

Pro mě jako mana nebeská ! Zvláště ty pocity a prožitky s tím související.Všechny výměšky lidského těla závisí na stravě-ať je to vaginální sekret,pot nebo ejakulát.Naštěstí mám velmi čistotnou přítelkyni.Akorát je nevýhoda v tom,že pozná (podle chutě) , že jsem to nedávno přehnal s alkoholem… 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek