DaiWoman

Jak chutná špenát když vám chutná?

Mě nechutná a chtěla bych vědět jak chutná když někomu chutná

Nejlepší odpověď
anonym

Vypadá to tu, jako když tu řádí dětská školka. To tě fakt ještě netrklo, že asi není náhodné, když po 15 dnech máš skóre jediná užitečná odpověď ze 13 a totéž u nesmyslných a diletantských otázek, kde je skóre 1:11.
Měla by sis přečíst kodex, především odstavec o vkládání otázek s nesmyslným obsahem. Takhle jsi na nejlepší cestě, že ti bude admini sytematicky otázky mazat.
Body se získávají znalostmi a kvalitou, nikoliv infantilním exhibicionismem.

Další odpovědi
fcoop

Zeptej se Pepka,ten je na špenát expert.

terry

Chutná jako dobře a chutně připravený špenát.
I ten se musí umět dochutit. Mýmu mužskýmu nechutnal do té doby, než začal bydlet se mnou.

MacChill

Zhruba jako špenát

DDarent

jako chutnej špenát co chutná když někomu nechutná