Miroslavst

Jak chutná marihuana?

Je možné si z rostlin marihuany uvařit špenát?
Jak by to chutnalo?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/222422-manzele-na-slovensku-snedli-misto-spenatu-marihuanu.html

Nejlepší odpověď
Mili @

psali tam, že ani po přidání česneku nechutnala jako špenát…
tak asi jako tráva???

Další odpovědi
anonym

Nevím!!!

janek66

Sušená marihuana mi celkem „smrdí“ má takovou divnou vůni.Nedovedu si představit vařit s ní špenát.Vždyť to muselo být v kuchyni cítit.A ta chuť musela být taky moc dobrá 🙂.