Avatar uživatele
bolak

Jak chutná jed na krysy?

Jako jestli je to sladký, slaný nebo kyselý..
Doplňuji:
Drap: já ti ani konkrétně nevím, ale tudle sem koukal na maryšu a tak mě to napadlo, jestli bych to poznal kdyby mi to někdo nasypal do granka, protože vávra to vypil a ještě mu chutnalo..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? annas před 3909 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jakou má jed chuť? Vyzkoušet by šlo zřejmě jen jednou a další by se stejně o chuti nedověděli.

Vávra kávu vypil, ale konstatoval, že je divná, jakoby zatuchlá. O kávě, kterou mu Maryša připravila je víc v odkazu.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-v-dile-marysa-od-bratri-mrstiku-symbolizuje-kava-od-zida

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
maistrdc

ochutnej a uvidíš

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Který konkrétně myslíš ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Jestli máte na mysli strychnin, který se používá jako jed na krysy, tak má chuť hořkou. Je to velmi silný jed. Stačí použít malé množství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Možná by ocko mohla vědět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

No,asi to nebude nějak výrazná chuť.V sušenkách z Polska přeci byl,a jak nám to jelo.Slaný bych vyloučila,to by mně nechutnalo.Jen by mě zajímalo,jakou má značku,když nám Bendl radil,že máme číst složení na obalech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Do jedovatých návnad na myši se přidává hořká látka. Ale zéleží na celkovém množství. Pokud spadne jed do velkého množství mouky v pekárně zjistí to jen laboratoř.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek