bolak

Jak chutná jed na krysy?

Jako jestli je to sladký, slaný nebo kyselý..
Doplňuji:
Drap: já ti ani konkrétně nevím, ale tudle sem koukal na maryšu a tak mě to napadlo, jestli bych to poznal kdyby mi to někdo nasypal do granka, protože vávra to vypil a ještě mu chutnalo..

Nejlepší odpověď
annas

Jakou má jed chuť? Vyzkoušet by šlo zřejmě jen jednou a další by se stejně o chuti nedověděli.

Vávra kávu vypil, ale konstatoval, že je divná, jakoby zatuchlá. O kávě, kterou mu Maryša připravila je víc v odkazu.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-v-dile-marysa-od-bratri-mrstiku-symbolizuje-kava-od-zida

Další odpovědi
maistrdc

ochutnej a uvidíš

Drap

Který konkrétně myslíš ?

marci1

Jestli máte na mysli strychnin, který se používá jako jed na krysy, tak má chuť hořkou. Je to velmi silný jed. Stačí použít malé množství.

anonym

Možná by ocko mohla vědět.

anonym

No,asi to nebude nějak výrazná chuť.V sušenkách z Polska přeci byl,a jak nám to jelo.Slaný bych vyloučila,to by mně nechutnalo.Jen by mě zajímalo,jakou má značku,když nám Bendl radil,že máme číst složení na obalech.

elektrikář

Do jedovatých návnad na myši se přidává hořká látka. Ale zéleží na celkovém množství. Pokud spadne jed do velkého množství mouky v pekárně zjistí to jen laboratoř.