tomovka

Jak charakterizovat autorský styl Isaaca Asimova

Ptám se, protože vůbec nevím jak. Přečetl jsem většinu jeho sci fi knih, ale nevím jak, bych charakterizoval jeho autorský styl.

Nejlepší odpověď
fcoop

Jak bys to chtěl popisovat?
Na to žádné kolonky neexistují.
Prostě umí vyprávět. Nekomplikovaně,za­jímavě.......­..skvěle se čte.
A opravdu dobrých vypravěčů není moc.Také jde o vlastní příběh.....
Knihovny jsou plné knih,ale najít dobrou knížku,kterou ještě neznáš, bývá stále těžší.