hanulka11

Jak chápete výraz …karma článku…?

Proč existuje takové označení?Co to pro čtenáře znamená?

Nejlepší odpověď
annas

Otázku jsem už položila.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/setkali-jste-se-s-pojmem-karma-clanku

Další odpovědi
anonym

Asi je to myšleno jako „duch článku“,ale je to nešťastné spojení dvou slov,které spolu nemají nic příbuzného.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/search?hl=cs&cli­ent=qsb-win&rlz=1R3GP­EA_csCZ378CZ3­86&defl=cs&q=de­fine:Karma+&sa=X&e­i=-5UwTY-GL4eWswa7kuT4CQ&v­ed=0CBcQkAE

anonym

Jako kladné hodnocení článku (přímá úměra).

led

Když někdo nezná svou řeč, použije cizí výraz.

Karma je pojem užívaný ve více významech

  • Karma (buddhismus) – etický přírodní zákon v buddhismu
  • Karma (hinduismus) – hinduistický koncept příčiny a důsledku

Další významy

  • Karma (průtokový ohřívač vody) – technické zařízení
  • Karma (skupina) – chorvatská hudební skupina
  • Karma (esoterika)
  • Karma (hodnocení článku)

hanulka11

Tak to se omlouvám, dnes jsem četla zajímavý článek a pod ním byla tato zmínka.