Lgee

Jak chápete tento text?

„Ratifikace statutu Mezinárodního trestního soudu proto pro dualistický stát nestačí a jsou nezbytné vnitrostátní prováděcí právní předpisy. Například soudní procesy týkající se válečných zločinů mohou probíhat pouze tehdy, když budou přijaty vnitrostátní právní předpisy, pokud takové právní předpisy již samozřejmě neexistují.“

Odpovědi
Daidal

Tak jak je to napsáno. Fakt to není až tak složité, nejsou to žádné hieroglyfy.
Proč se tím nezabýváš sám, když tě to tak STRAŠNĚ zajímá. A kdyby ses o to UPŘÍMNĚ (a nejen povrchně) zabýval, věděl bys co to znamená a nemusel by sis to nechat „překládat.“ Protože je to vážně jen pár slov, které nevyžadují nic víc, než malinkatou míru znalosti jejich významu a drobnou snahu o jejich pochopení v kontextu, a celkově jen trochu pozornosti při čtení samotném.
Pokud nepochopíš tohle, tak nepochopíš ani ten význam (i když ti to někdo napíše totálně polopaticky) a bylo by to tudíž naprosto zbytečné. Protože by sis to zase vyložil po svém… Zatvrzele, bez znalostí a snahy o pochopení, Co to je a JAK to funguje a jaké jsou vztahy mezi tím.

led

Vami daný text je len úryvok z dlhšieho dokumentu.
Pokiaľ chcete poznať a chápať daný text, musíte poznať a chápať súvislosti, ktoré k tomuto textu viedli.

ide zjavne o ratifikáciu Rímskeho statutu Medzinárodného trestného súdu (51 strán textu) a jeho aktualizačné doplnky

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Rímsky statút Medzinárodného trestného súdu 1998
https://www.os­n.cz/wp-content/upload­s/2015/04/Rim­sky-statut.pdf