annas

Jak chápete citát?

Dnes začíná nový školní rok. Bývali jste ve škole pozorní? Souhlasíte s citátem?

Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce. (Robert Fulghum).

Nejlepší odpověď
1popelka1

Nevím, jestli v mateřské, z té si pamatuji jen hraní na doktora a čištění zubů na způsob vláčku-kroužení (což je dnes považováno za špatnou metodu), ale na základní škole určitě.
Pořád čerpám „základy“ z ní. Mít na základce špatné učitele, nemám na čem stavět a se střední a vysokou bych se mohla rozloučit.

Pro mě platí – Všechno, co potřebuji znát, jsem se naučila doma od rodičů a na základní škole.

Další odpovědi
vagra

Má pravdu,samozřej­mě.V pozdějších létech,lidé své vědomosti nabyté ve "školce"rozšiřují a zdokonalují.
Školkou Fulghum myslel pravděpodobně dětský věk.Takže ano,souhlasím.
Pozorný jsem býval jak kdy.
Měli jsme učitele,kteří dovedli upoutat naši pozornost,někteří to nedokázali.

aramah

A nebo.Co mi připomíná školu?V mém věku už jen zvonění v uších. M.Kenda

atriplex

Mnozí významní lidé, kteří něco velkého dokázali mnohdy měli právě jen tu mateřskou školu. .