plebs

Jak cestovala dáma Markéta Adamová na Tchaj wan?

Ruský vzdušný prostor je pravděpodobně uzavřen magistrála není známo nebo lodní dopravou.

Odpovědi
Pepa25

Ruský vzdušný prostor samozřejmě není uzavřen (mimo několika oblastí sousedích s Ukrajinou).
Kudy létají letadla ze střední Evropy na Tchaj-wan je vidět např. na trase letu Vídeň – Tchaj-pej zde: https://www.flig­htradar24.com/da­ta/flights/br66#2fab­cefe

Drap

Letecky. Neni nutno využívat vzdušný prostor Ruska.

Elita národa

Ona je tzv. „Tchaj-wanec“. Ale tak je to lidské, proboha, žijeme v jednadvacátém století. Haribo! 🤷‍♂️🤷‍♂️