dust8

Jak často zaléváte pokojové rostliny?

Nejlepší odpověď
Drap

Podle potřeby

Další odpovědi
Kepler

Každá kytka to potřebuje jinak, takže podle potřeby: šáhnu si do substrátu a když je suchý, tak zaleju.

Rokio

Nezalévám je, protože je zalevá máma.

EKSOT123

Teď jak je ten koronavirus, tak jednou za 3 – 4 měsíce. (Dělám v zahraničí) Kupodivu to zvládají dobře. Ale normálně asi jednou za měsíc.

elkon

Podle potřeby. Je to různé. Také záleží jak moc na ně svítí slunce.

marci1

Každá kytka má svoji potřebu. Ale průměrně tak 1× za týden, aby rostlina nebyla suchá jak pepř ani přemokřelá (hlavně nepřelévat). 🙂

cochee

Jednou za více než týden (8–10 dní). A vyplatí se, spousta květin kvete, na rozdíl od kytek matky, která zalévá daleko častěji. Kytka „pozná,“ že jsou „dobré a zlé časy“ a tak v dobrých časech nasazuje na květ a chce se rozmnožit, protože v časech zlých by mohla chcípnout.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.