dnb

Jak často vyměňujete záclony?

Měníte je v pravidelných intervalech nebo jednoduše čekáte než se zašpiní?
Kolik takových záclon doma skladujete?
Je normální mít doma asi 10 druhů záclon a měnit je každý týden?

Nejlepší odpověď
gecco

Záclony nemám ani jedny (nemám tento ´lapač prachu´ rád) – takže podle mne určitě není normální „mít doma asi 10 druhů záclon a měnit je každý týden“…
😉

Další odpovědi
anonym

Každý může mít záclon kolik chce, to je normální, já jich mám taky dost, ale používám jen dvoje, který se mi líbí, brzy už i ty sundám, nemám je ráda, dám si žaluzky a bude to
Doplňuji:
Peru je asi tak třikrát do roka

anonym

Já je moc nevyměnuju,jen vyperu v jarovej vodě a šup zpátky na konzole.

marci1

Záclony doma nemám, jsou to lapače prachu. Zkuste se podívat když sundáváte záclony, jak z nich víří prach. Ale komu se záclony líbí, ať je používá . 🙂

Luxx

max. se občas vyperou.. ale že bych dávala jiný druh? to mě nikdy ani nenapadlo.. :)

Conchus

Máme na každé okno jedny záclony a podle potřeby je pereme ve speciálním pracím prostředku, aby byly stále krásné. Záclony jsou na ozdobu.

Pepa25

Co to je vyměňujete? Pereme je v pravidelných, asi dvouměsíčních intervalech … Máme jen jedny na míru, kvůli praní jsme tedy asi hodinu bez záclon 😉

atena11

My jí sundaváme když se zašpiní, místo ní pověsíme na chvíli závěs a když uschne tak zase záclona. U nás by byla škoda kupovat více záclon naše minda totiž když leží na opěradle gauče tak si zahakuje paciny o záclonu a na jednom a to samym místě je potrhaná. Kdyby jsme kvůli tomuhle měli měnit záclonu tak by se minimálně každý měsíc musela kupovat nová…