Avatar uživatele
dnb

Jak často vyměňujete záclony?

Měníte je v pravidelných intervalech nebo jednoduše čekáte než se zašpiní?
Kolik takových záclon doma skladujete?
Je normální mít doma asi 10 druhů záclon a měnit je každý týden?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3385 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Záclony nemám ani jedny (nemám tento ´lapač prachu´ rád) – takže podle mne určitě není normální „mít doma asi 10 druhů záclon a měnit je každý týden“…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Každý může mít záclon kolik chce, to je normální, já jich mám taky dost, ale používám jen dvoje, který se mi líbí, brzy už i ty sundám, nemám je ráda, dám si žaluzky a bude to
Doplňuji:
Peru je asi tak třikrát do roka

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Já je moc nevyměnuju,jen vyperu v jarovej vodě a šup zpátky na konzole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Záclony doma nemám, jsou to lapače prachu. Zkuste se podívat když sundáváte záclony, jak z nich víří prach. Ale komu se záclony líbí, ať je používá . 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

max. se občas vyperou.. ale že bych dávala jiný druh? to mě nikdy ani nenapadlo.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Máme na každé okno jedny záclony a podle potřeby je pereme ve speciálním pracím prostředku, aby byly stále krásné. Záclony jsou na ozdobu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Co to je vyměňujete? Pereme je v pravidelných, asi dvouměsíčních intervalech … Máme jen jedny na míru, kvůli praní jsme tedy asi hodinu bez záclon 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atena11

My jí sundaváme když se zašpiní, místo ní pověsíme na chvíli závěs a když uschne tak zase záclona. U nás by byla škoda kupovat více záclon naše minda totiž když leží na opěradle gauče tak si zahakuje paciny o záclonu a na jednom a to samym místě je potrhaná. Kdyby jsme kvůli tomuhle měli měnit záclonu tak by se minimálně každý měsíc musela kupovat nová…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek