bolak

Jak často vás legitimují policajti?

Je normální že člověka stavěj 4× do roka a šacují mu i batoh a vnitřní kapsy u bundy, nebo jsem pro poly-cysty obzvláště sympatické individuum?

Nejlepší odpověď
marci1

Bohužel se mi to ještě nestalo, už si kolikrát chystám málem občanský průkaz ke kontrole, ale zkontrolují ty ostatní. 🙂

Další odpovědi
badisko

bolaku maji te proste radi .. me se to uz leta nestalo naposledy v CR… ale zde zde ni jednou …:D dokonce kdyz jsem jednou vylezl z hospody a upadl policista mi pomohl vstat vesel do vozovky zastavil provoz a nechal me prejit …pak prisel za mnou a a zeptal se me jesli nechci zavolat taxik …:D holt jinejkraj jinej mrav …:D

anonym

To se mi ještě nestalo nikdy – zřejmě vypadáš ´podezřele´…
😉

arygnoc

asi videli váš profil na odpovedi.cz

;)

Alesh

U tebe jo. 🙂

iceT

Jen tak pro kontrolu nikdy,ale jednou,bylo mě asi necelých 18 mě legitimovali,je­likož jsem rušila noční klid a podruhé před pár lety,když jsem se zařadila ke stádu lidí přecházejících na přechodě na červenou.No bohužel celý to stádo na druhé straně hned odchytila VB pracovnice a zlegitimovala hned všechny.
Doplňuji:
HonzikPernik:ne­vyplácí se posílat příslušníky z řad PČR do prdele,ono se nevyplácí posílat tam vůbec nikoho.On se takový přístup jednou může vrátit,víš?

HonzikPernik

Pošli je doprdele.

gagaga

… se nedivte, kdyz prochazite v supermarketu pokladnou bez placeni !
:p

  • iv-

bolak

no né, tak kdybych vypadal jako (dej mu pánbu plavající ženy) Kole, tak neřeknu, ale nevypadám a i jinak se snažím chovat jako naprosto obyčejná, nenápadná ovce, a stejně na mě vždycky ukážou prstem a chtěj mi stříhat vlnu, tak v čem to je..

gagaga

:) ja mam zase " problem " v tom, ze kdyz moje jmeno vyvolavaji v cekarne u doktora, tak vsichni hned zvedaji hlavu a divaji se na me !
( vsichni si asi rikaji, jak muze clovek s takovym prijmenim vypadat ) :)

badisko

  • iv- och jak radi …by jsme znali tve prijmeni …;D A bolaku taky me hned napad Michal Kolesa … Asi si zalozim facebook a zeptam se ho osobne …ikdyz proc vlastne vzdyt je i na lide.cz …:D kazdopadne mu odeslu odlaz na tuto otazku zde by se mohl take vyjadrit …

gagaga

trebas se nekdy u doktora , nebo na uradech nekde potkame ..to me hned poznate :)
s Michalem smutny .. :( ach jo ..

Sůwa

badisko, to je dost blbá sranda, na nebeskej facebook máš ještě času dost ☹

badisko

suwa .. aha az ted jsem to zjistil …