Avatar uživatele
bolak

Jak často vás legitimují policajti?

Je normální že člověka stavěj 4× do roka a šacují mu i batoh a vnitřní kapsy u bundy, nebo jsem pro poly-cysty obzvláště sympatické individuum?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? redy, gagaga před 3785 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Bohužel se mi to ještě nestalo, už si kolikrát chystám málem občanský průkaz ke kontrole, ale zkontrolují ty ostatní. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

bolaku maji te proste radi .. me se to uz leta nestalo naposledy v CR… ale zde zde ni jednou …:D dokonce kdyz jsem jednou vylezl z hospody a upadl policista mi pomohl vstat vesel do vozovky zastavil provoz a nechal me prejit …pak prisel za mnou a a zeptal se me jesli nechci zavolat taxik …:D holt jinejkraj jinej mrav …:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To se mi ještě nestalo nikdy – zřejmě vypadáš ´podezřele´…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

asi videli váš profil na odpovedi.cz

;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

U tebe jo. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Jen tak pro kontrolu nikdy,ale jednou,bylo mě asi necelých 18 mě legitimovali,je­likož jsem rušila noční klid a podruhé před pár lety,když jsem se zařadila ke stádu lidí přecházejících na přechodě na červenou.No bohužel celý to stádo na druhé straně hned odchytila VB pracovnice a zlegitimovala hned všechny.
Doplňuji:
HonzikPernik:ne­vyplácí se posílat příslušníky z řad PČR do prdele,ono se nevyplácí posílat tam vůbec nikoho.On se takový přístup jednou může vrátit,víš?

Upravil/a: iceT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HonzikPernik

Pošli je doprdele.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gagaga

… se nedivte, kdyz prochazite v supermarketu pokladnou bez placeni !
:p

  • iv-

před 3785 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

no né, tak kdybych vypadal jako (dej mu pánbu plavající ženy) Kole, tak neřeknu, ale nevypadám a i jinak se snažím chovat jako naprosto obyčejná, nenápadná ovce, a stejně na mě vždycky ukážou prstem a chtěj mi stříhat vlnu, tak v čem to je..

před 3785 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

:) ja mam zase " problem " v tom, ze kdyz moje jmeno vyvolavaji v cekarne u doktora, tak vsichni hned zvedaji hlavu a divaji se na me !
( vsichni si asi rikaji, jak muze clovek s takovym prijmenim vypadat ) :)

před 3785 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

  • iv- och jak radi …by jsme znali tve prijmeni …;D A bolaku taky me hned napad Michal Kolesa … Asi si zalozim facebook a zeptam se ho osobne …ikdyz proc vlastne vzdyt je i na lide.cz …:D kazdopadne mu odeslu odlaz na tuto otazku zde by se mohl take vyjadrit …

před 3785 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

trebas se nekdy u doktora , nebo na uradech nekde potkame ..to me hned poznate :)
s Michalem smutny .. :( ach jo ..

před 3785 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

badisko, to je dost blbá sranda, na nebeskej facebook máš ještě času dost ☹

před 3785 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

suwa .. aha az ted jsem to zjistil …

před 3785 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek