Jak často v průměru vám odpovídá administrátor webu? Má smysl se na něj obracet?

Nejlepší odpověď
quentos

Ozval se mi do týdne.

Psali jsme si asi čtyřikrát: dvakrát odpověděl do tří dnů, jednou do pěti a jednou do sedmnácti, takže v průměru to vychází do týdne.

Hufnágl: ty chytrej, jsem tu jedenáct let a čtyři maily za jedenáct let, tomu říkáš pečený vařený?

Další odpovědi
Hufnágl

Neozval se mi a stále čekám...

Asi se odpovědi nedočkám, za to quentos je u admina pečený-vařený, a ani se nedivím. admin musí být informován, co se zde děje.

nyjono

Neozval se mi a stále čekám...

Chybí odpověď, že nečekám. Nebo že se adminovi ani nepsalo.
Quentos není úplně běžný uživatel stránek.
Kdyby sis přečetl ostatní odpovědi týkající admina, věděl bys, že čekat můžeš, ale je to běh na hoooodně dlouhpu trať.

elkon

Ozval se mi do týdne.

Myslím, že to bylo jednou. Nepotřebuji s ním komunikovat.

anonym

nyjono: otázka je dle obsahu primárně pro ty, co čekají, jinak ,,jiná lhůta"

nyjono

Ale tam je psáno > ozval se > v jiné lhůtě. A on se neozval.