Avatar uživatele
jirka F

Jak často si zapálíte cigaretu, dýmku, doutník nebo fajfku?

Upozornění:Toto je jen otázka,nemá nabádat ke kouření a je určena výhradně pro kuřáky.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Kepler, Ametyst před 1644 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Vždy když je chuť

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Funna

stejně jako drap – když je chuť a příležitost (bohužel pro mne je to celkem často)…

a poznámka pro elkona…buď rád, že my slaboši existujeme, protože jinak by ve státním rozpočtu chybělo 88,5 miliardy korun, které se vyberou na daních a to nepočítám úspory na důchodu, protože se ho nedožijeme .-)…a nechci slyšet nic o tom, že se vynakládají prostředky na léčbu…prvním zabijákem je stres…a ten řeší kuřáci zapálením si cigára .-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Mc Merkurion Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Tato otázka je „diskriminační“, tudíž odpovím, že nikdy a nic z toho, co jsi vyjmenoval. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… svoji odpověď bych musel kompletně doslova, včetně dodatku, okopírovat od Funny …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

V průměru mi to vychází tak jedna cigareta za hodinu. Ovšem při ranním kafi to musí být dvě za sebou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Nikdy, kouří jen slaboši, kteří nemají vůli, ale stálé výmluvy proč nejde přestat. Kdysi jsem to zkusil a stačilo to.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Funna: musím se vždy smát, jak si kuřáci „ospravedlňují“ svůj zlozvyk tím, že „zahraňují“ státní rozpočet. Přitom je to přesně naopak: my všichni na kouření doplácíme v nákladech na zdravotnictví …

před 1644 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Funna

jasně…my všichni…ale chlapče já to mám na rozdíl od tebe předplacené v těch daních, co dám za cigára…a až tebe klepne pepka25, protože se např. přejídáš, nesportuješ, nervuješ v práci, nebo z nějakého jiného důvodu, tak na tebe budu platit já, i když jsi ničím jiným než já do společné kasičky nepřispěl…takže prosím, nech si ty blbé kecy…děkuji…

před 1644 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek