jirka F

Jak často si zapálíte cigaretu, dýmku, doutník nebo fajfku?

Upozornění:Toto je jen otázka,nemá nabádat ke kouření a je určena výhradně pro kuřáky.

Nejlepší odpověď
Drap

Vždy když je chuť

Další odpovědi
Funna

stejně jako drap – když je chuť a příležitost (bohužel pro mne je to celkem často)…

a poznámka pro elkona…buď rád, že my slaboši existujeme, protože jinak by ve státním rozpočtu chybělo 88,5 miliardy korun, které se vyberou na daních a to nepočítám úspory na důchodu, protože se ho nedožijeme .-)…a nechci slyšet nic o tom, že se vynakládají prostředky na léčbu…prvním zabijákem je stres…a ten řeší kuřáci zapálením si cigára .-)

marci1

Tato otázka je „diskriminační“, tudíž odpovím, že nikdy a nic z toho, co jsi vyjmenoval. 🙂

Mc Merkurion

… svoji odpověď bych musel kompletně doslova, včetně dodatku, okopírovat od Funny …

Kepler

V průměru mi to vychází tak jedna cigareta za hodinu. Ovšem při ranním kafi to musí být dvě za sebou.

elkon

Nikdy, kouří jen slaboši, kteří nemají vůli, ale stálé výmluvy proč nejde přestat. Kdysi jsem to zkusil a stačilo to.

Pepa25

Funna: musím se vždy smát, jak si kuřáci „ospravedlňují“ svůj zlozvyk tím, že „zahraňují“ státní rozpočet. Přitom je to přesně naopak: my všichni na kouření doplácíme v nákladech na zdravotnictví …

Funna

jasně…my všichni…ale chlapče já to mám na rozdíl od tebe předplacené v těch daních, co dám za cigára…a až tebe klepne pepka25, protože se např. přejídáš, nesportuješ, nervuješ v práci, nebo z nějakého jiného důvodu, tak na tebe budu platit já, i když jsi ničím jiným než já do společné kasičky nepřispěl…takže prosím, nech si ty blbé kecy…děkuji…