Natee

Jak často si po probuzení pamatujete své sny?

Prý se každému člověk zdá za noc v průměru 8 snů, jen si je po probuzení nepamatuje. Jak často se vzbudíte a pamatujete si, že se vám něco zdálo? =)

Nejlepší odpověď
annas

Zajímají-li vás i další informace o snech uživatelů Odpovědí, zkuste si projít odpovědí na 10 stránkách.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=sny&sa=Vyh­ledat

Další odpovědi
anonym

Zatim z dnesni noci si pamatuji . Vstavala jsem v 8.00. 🙂
Jinak si spise pamatuji " pocity " . Ale jake , to by bylo nekdy i do jine rubriky. 🙂
V zivote jsem spise takova ledova kralovna , tak si to v noci vynahrazuji a to ve me i " vari " krev. 🙂 -iv-

lilielilili

já nesním ale mám fintu:prostě si před spaním něco představuji(pro­žívám život podle sebe a mám cokoli)a další den si ve svém snění zase pokračuji dokud neusnu

Drap

Dost často si tak 3–4krát za týden.

MILAN1961

já se ráno vzbudím a at vzpomínám jak chci tak si stejně na nic nevzpomenu