dkk

Jak často si měníte žiletku na holení? (otázka pro muže)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Dokud není tupá.
Doplňuji:
No někdy to dopadne při holení i takto:
http://img.na­dapenny.com/t20/103­32/nadap160145847­500231.jpg

Další odpovědi
magicm18

Mam holici stojek "Gillette fusion"dle vyrobce mam brity menit kazdych 30dni.Pravda je,ze vymenu delam asi po 3 mesicich.No chlap to pozna kdyz uz to za vousy skube a taha.Takze,od­poved:jakmile citim,ze je brit tupy.

dudu

Moje manželka je slovenka. Žiletku měním vždy když smutně pronese „ohol sa“, což je poslední dobou poměrně často.