Georgo2010

Jak často si měníte čisté oblečení (do práce)?

Odpovědi
fablen

To je hodně široká otázka, záleží taky na tom, kde dotyčný pracuje – někdo v jednom oblečení přijde a v práci se převleče do pracovního (montérky, pláště, stejnokroj apod.). Pak asi není problém přijít další den ráno do práce v tom samém.

A třeba modelka se převléká několikrát za směnu 🙂, stejně tak třeba kuchaři, kteří se několikrát za den ušpiní. A potíme se taky každý různě, asiaté skoro vůbec, evropané hodně.

Jakub Tlapal

Vzhledem k tomu, že pracuju jako automechanik a čisté oblečení mi vydrží tak asi hodinu, tak nosím celý týden to samé oblečení. Teda kromě ponožek a trenek, ty si měním samozřejmě denně 😁 . Tričko tak obden, v létě taky denně a jinak montérky jednou za týden v pondělí 🙂 .