hubickova

Jak často si má mýt krátké vlasy manžel, který trpí seboreou?

Kožní problém se u něj vyskytuje hlavně kolem uší a začal používat konopný šampon,jen nikde nemůžu najít,jak často ho používat.

Odpovědi
Drap

Podle potřeby, může i každý den. Nutné je používat šampon vhodný na seborelu. Na trhu jich je hned několik. Pokud chce, může využívat i bylinky. Třeba výluh z jetele.

nyjono

Četnost mytí je nepodstatná.
Myjte podle potřeby. Důležité je složení šamponu.

marci1

2–3× týdně a každé mytí vlasů opakovat 2×. 🙂