Deli

Jak často sekáte trávník?

Já za 5 – 7 dnů, mám ráda nízký a upravený.
Někdo se mi směje, že to přeháním. Co myslíte?

Nejlepší odpověď
Ponytail

My sekáme asi jedenkrát týdně. Když je sucho a tráva neroste, tak méně často.

Další odpovědi
slad08

To mě se také líbí nízký a upravený trávník. Chtěl bych ho mít jako na golfových hřištích. Sekám když se mi tráva zdá vysoká. Třeba 1–3 do měsíce.

Děda Louda

Podle potřeby.

casey

jsme spise na skale, zeminy do 10cm, tak je hned sucha a trava roste pomalu.
Na jare tak jednou za 14dni, ale pres leto cca. jednou za mesic.
Letos sice prsi pravidelne a hodne, ale je vzlastni, ze travnik tak rychle jako na jare neroste.