FlAsh_7

Jak často se vzhledem k poplatkům vyplatí investovat?

Je to tak, že je lepší investovat pravidelně (třeba měsíčně) – „dollar cost averaging“, nebo si počkat a investovat větší sumičky. Ptám se kvůli poplatkům, zejména při investování malých částek.

Odpovědi
Drap

Jak často chceš. Vzhledem k poplatkům bývá výhodnější větší investice.

Pepa25

To záleží na poplatkové politice fondu nebo zprostředkovatele. Ti rozumní v situaci, kdy se investor zaváže k pravidelným investicích poplatky výrazně sníží …

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.