dust8

Jak často se vám vyplatilo se s nějakým problémem pitvořit a i přes řadu problémů jste nakonec něco opravili, dokončili?

Odpovědi
Rokio

Zrovna nedávno jsem upravoval svůj zatím poslední finanční výkaz. Přidával jsem tam kategorii Mintos. Musel jsem kvůli tomu zajistit, aby jednotlivé komponenty finančního výkazu fungovaly. Aby bylo správné procentuální navýšení investic vyjádřené procentem a aby fungoval barevný graf.

Trvalo mi to zhruba hodinu a vydařilo se to.

led

Problémy sú na to, aby sa riešili. Nie sú to len opravy, ale aj bežné životné, alebo pracovné problémy. V súčasnosti napríklad dôchodcovia, hlavne tí s podpriemernými dôchodkami, sa dennodenne pitvoria s problémom, ako výjsť s dôchodkom a prežiť.

Trošku si rypnem: Viete, prečo sa vo svete hovorilo „zlaté české ručičky“ (aj keď niekedy boli tie ruky aj slovenské)? Nebolo to len šikovnosťou a remeselnou kvalitou, ale aj schopnosťou nedať sa zaskočiť a pomocou improvizácie „z ničoho vytvoriť zázrak“.

Edison

Jsem servisák. Mě tohle živí. 😁