Reganois

Jak často se uchylujete k nostalgii?

Nejlepší odpověď
Nassin

Dnes a denně. Porovnávám minulost s přítomnosti.

Další odpovědi
Ametyst

Neříkám tomu nostalgie, ale racionální a logické srovnání s tím, co bylo a s tím, co je a co se chystá. Jako třeba že nám ani Rusové nenutili rubl…:-)) Prostě fakta.

Malvína

Téměř denně si vzpomenu na něco zajímavého z dřívějška, často mě do nostalgie ponoří hudba.

Kepler

Čím dál častěji, s tím jak stárnu. Ale není to nic dramatického, spíš jen takové chvilkové přepady.

Drap

Jen zřídka.Budoucnost je to, co nás čeká.

Justin1

Pokud jde o hudbu, preferuji většinou hudbu několik desítek let starou (třeba rock’n’roll a country), připadá mi kvalitnější než většina dnešní hudby.

Rád se podívám na historické auto, autobus nebo vlak. Dřív jsem chodil i na výstavy historických počítačů. V poslední době jsem si občas hrál s emulátorem počítače Atari.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.