mosoj

Jak často se tato kombinace opakuje ?

Červenec 2012 bude mít pět pátků, pět sobot a pět nedělí.

Nejlepší odpověď
annas

Tato informace je zařazená mezi hoaxy. Stejná situace byla v červenci 2011, 2005, v říjnu 2010, bude v březnu 2013 a červenci 2016.

Nejde o více než 800 let, jak se uvádí v různých zprávách. Také jsem dostala mailem.

http://www.ho­ax.cz/hoax/me­sic-s-peti-vikendy-a-patky/

Další odpovědi
arygnoc

Keď má mesiac 31 dní a začína v piatok, sobotu či nedeľu alebo 30 dňový mesiac začína v sobotu či nedeľu alebo prestupný február (29-dňový únor) začína v nedeľu má mesiac 5 nedieľ.
Žiadna zvláštnosť.
Päť piatkov, sobôt a nedieľ má každý 31-dňový mesiac, ktorý začína v piatok.
30-dňový mesiac nemôže mať 5 piatkov (a súčasne mať 5 sobôt a 5 nedieľ), ale môže mať 5 sobôt a 5 nedieľ súčasne (piatky iba 4).

Drap

Je to více než 800 let tuším 828 /ale ber to bez záruky, jsem hlava děravá/

ReHu

Ta blbost mi přišla na mail asi 5*.
Podívej se do kalendáře !!

anonym

Mimo ReHu
Doplňuji:
a arygnoc to tady vypadá na IQ tykve.