bolak

Jak často se stává že řidič dostane infarkt nebo mrtvici a smete cyklistu?

Myslím zezadu, kdy ho cyklista nemůže vidět a nemá tušení že se na na něj řítí plechovej stroj ovládanej člověkem který již není při vědomí.

Nejlepší odpověď
badisko

kdyby jsi mel takhle premyslet tak za chvili budes sedivej …a tahle situace ze se stane je asi ze do tebe uderi blesk…spis bych se bal nepozornosti ridicu…nebo spatnym podninkam ..na silnici ..ale ze te srazi ckovek kterej zrovna dostal mrtvici je prakticky nulova …

Další odpovědi
Conchus

Zkus zavolat na dopravní policii. Ti musí mít statistiku nehodovosti

manon

Stává se to asi hodně málo, ale nakonec je jedno, jestli jede za Tebou nebo proti Tobě – stejně bys to nečekal a nestačil zareagovat. Znám případ, kdy takto došlo k čelní srážce dvou aut. A i když je to, jak říká badisko, pravděpodobné asi jako že do Tebe udeří blesk, tak i to se stává.

anonym

k tematu :
vcera mi zrovna volala kamaradka , a rikala, ze stala ve meste v zacpe …a najednou na ni zacalo z parkoviste couvat auto .., tak zacala troubit .. a troubila az do te doby, nez do ni to auto rachlo a ona vylezla, vztekla … , a zjistila, ze v aute nikdo neni. ! :) -iv-

bolak

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=nMB6eUuj­R7w

manon

To je blbý nemít si na kom ani zchladit žáhu :)

anonym

hlavne, ze bolak zjistil, ze to auto patrilo Deividovi von Hasselhoff !

manon

bolak detektivem :)

bolak

jj, žaluj ho!

ale bacha na jeho závěrečnou řeč, bejvá velice přesvědčivá > http://www.you­tube.com/watch?v=bzyt­hBgWxSs&featu­re=player_deta­ilpage#t=45s

manon

bolak: Za toto bych ho nechala zavřít rovnou :) A Ty bys měl dostat nucené prace, žes mne donutil se na to koukat :)

bolak

d best song evr!

manon

Tvá řeč je čím dál složitější, člověče. Už ty videoodkazy čtenáři dávají zabrat a teď ještě cizí jazyky…bojím se, že brzy začneš se znakovou řečí :)

anonym

manon .., me stacilo 10 sekund …
ale muzu vam pomoct s tim prekladem .., anglicky trosku umim : best – znamena : nejhorsi …

manon

  • iv-II. Díky, díky :)