Kazatel

Jak často se stává, že lékaři při císařském řezu říznou i miminko?

Nejlepší odpověď
mosoj

Lékaři otevírají břišní dutinu skalpelem, nikoliv loveckým kinžalem. Nic dalšího tam netřeba řezat. Pupeční šňůra se střihá a to vně břišní dutiny.

Další odpovědi
ahmad

9/10

_Bůh_

Nevím, jak často se to stává, ale já se hlásím – mě lékař při císaři řízl! Do tváře, takže mě dali matce s fialovou tváří, tu málem odvezli – prý si myslela, že mám tzv. růžovku (nemoc).