vas999

Jak často se používá slovo proveditelný?

Častěji než uskutečnitelný, nebo méně často?

Odpovědi
orestez

Ze strany poloředitelů od 7:45 do 10 hodin. Pak už jde na oběd a řeší něco jiného.

aliendrone

No, ve státní správě se používa téměř vždy s předponou „NE“! ;) :D :D Jeden se až diví, co všechno NEJDE. Nechápu, jak si byrokrati ráno zavážou tkaničky. A co [ne]dělají s papírem na WC (protože to NEJDE) si raději ani nepředstavuji!!! Na druhou stranu by to mohlo vysvětlovat záhadu PROČ jsou veřejné záchodky v takovém stavu, v jakém je obvykle vídám, když už není zbytí. ;) :D :D