Evasky

Jak často se očkuje maltezáček?

Kolik očkování stojí?Proti čemu se očkuje?

Nejlepší odpověď
Drap

Poviné očkování protisteklině 1× za rok. Při vzteklině očkuji trojkombinaci./to je očkování proti běžným psím chorobám – psinka atd./ Kromě toho očkuji vždy asi měsíc poté proti borelioze. Všechna očkování cca 1000 kč, podle toho jak u kterého zvělorékaře

Další odpovědi
kapka

Se štěnětem musíš, než mu bude jeden rok, jít na očkování trochu častěji. Zde v odkazu http://hobby.bles­k.cz/clanek/hob­by-nejpes-psi-svet/151234/oc­kovaci-kalendar-kdy-jit-s-pejskem-k-veterinari.html

kamila44444

maltézáček se očkuje jako každý jiný pes..! Najdi si to na netu.Nebo se zeptej veterináře.