Gestas

Jak často se koná sjezd vrchních?

Nejlepší odpověď
Drap

Takový sjezd se v reálu nepořádá. Musely by se po dobu sjezdu zavřít všechny hospody.

Další odpovědi
ivzez

Slovo často bych vzhledem k tomu, že se konala jenom
jedna filmová honička v Karlových Varech, nepoužila …

Kepler

Od té doby, co jeden vrchní nakonec neuprchnul, tak se už moc neangažují. Takový amatérismus byl vrchol toho, co bylo možné za socíku, dnes se už všechno přeneslo do mohutnější politické roviny a na to nadřízení pinglů už nestačí.

marci1

To nevím, ale možná mají vrchní sjezd dnes. Proto já se ho nemohla dovolat. To je krásný povolání. Krásný… 🙂

mosoj

Stejně jako spodních.