lerak14

Jak často sami sobě nadáváte do zrcadla?

Nejlepší odpověď
anonym

stačí jen podívat se do zrcadla opravdu hodně zle – asi takhle http://goo.gl/lFIW, a ani nemusím zvedat hlas 🙂 občas se opravdu nedaří.

Zvýšený hlas ani pěstní souboj bych nedoporučoval, pokud nějak zvlášť netoužíte po adrenalinové jízdě městem, a dlouhé rehabilitaci u MUDr. Chocholouška v místnosti bez zrcadel …

Další odpovědi
skorcovaz

Zrcadlu nenadávám. Nemá to cenu. Jenom se žalostně kouknu a přemýšlím, co s tím.. :-/

rybíz

Vůbec. Řeknu si, že s tím nic nenadělám a dál na to nemyslím.

vecernice

Já už nenadávám-nemám totiž slov.

dagry

A proč jako? Já jsem se naučila se mít ráda.

karolina79

ja?? no kazde rano a behem dne se radeji nekoukam je to jistejsi