Jak často převlékáte postele a jak by se měla často převlékat?

Nejlepší odpověď
fcoop

Myslíte to vážně?
No – každé malé dítě přece ví,že když peřina s křupnutím praskne,je nejvyšší čas.

Další odpovědi
Deli

Malý polštářek a prostěradlo měním po týdnu, velkou peřinu a velký polštář po 14 dnech. Dětem převlékám dle potřeby i častěji, obzvlášť našemu batoleti sem tam až 2× denně 🙂
Co nejčastěji se snažím peřiny větrat venku, jak to počasí dovolí.

Drap

Jak kdy, většinou tak po 10 dnech