SajmonModer

Jak často pijete?

Ptám se proto, že matka je ze mne na nervy žu furt piju. Říká, že si odrovnám ledviny a že to taky leze furt do peněz. Já si ale nemohu pomoci, uklidňuje mě to. Mimochodem, nepiju alkohol :)

Nejlepší odpověď
arygnoc

málo a asi nezdravě.
tož, odchovanec z Hané ;)

Další odpovědi
panenka

Piji cca každou půl hodinu piji vodu,čáj,kávu,občas sodovku alkohol nepiju
nemám takovou potřebu furt pít

hanulka11

Já jsem si zrovna přinesla sklenici vody -piju stále jak vypiju hned mám další…tělo se čistí.

Miroslavst

Když mám žízeň tak se napiju. Prý naopak piju málo a měl bych pít víc.
Ledviny si neodrovnáš, ale propláchneš. Nepij moc sladký blbosti-coca-colu apod.

quentos

spočítejte si, kolik denně zhruba vypijete (objemově). Pokud je to kolem tří litrů nebo dokonce méně, je to nejen v pořádku, ale máma by se měla u Vás inspirovat.
Já taky piju v podstatě furt. Dva litry jsou minimum, abych vůbec žil, ale většinou se můj denní příjem tekutin pohybuje kolem 3 l. Jestli si stěžuje, že pití leze do peněz, tak bych rád věděl, za jaké p*čoviny utrácí. Pít je základ!

led

Vodu? Niekoľkokrát denne
PS.
Myslíte, že mi to uškodí?

BEAES

Já vypiju kolem 2 litrů čisté vody, limonády mně nechutnají, občas si vařím čaj. Vypít více než 3 litry by mohlo zatěžovat ledviny.

hanny 2

Když jsem si Sajmone přečetla Tvou otázku,tak jsem si myslela,že piješ alkohol.Ale na konci věty mě údivem povyskočilo obočí.Tvoje mamka by měla být ráda,jiní svoje děti do pití musí nutit.Ale jak píše Mirek,colu a ty sladký hnusy ne,nejlepší je nějaká minerálka napůl s vodou.Taky dost piju,v kabelce nosím pití i v zimě.

ReHu

Já piju podle toho kde jsem a co dělám.
A tvé pití?
Jde o to, co piješ. Pokud čistou vodu či bylinkové čaje, je to OK.
A kolik piješ?

Co se týče peněz, výhodný je kvalitní filtr na vody. Dělala jsem i finanční srovnání filtrované vody a vody balené. (balená voda – chuťově žádná sláva ☹ )
Doplňuji:
Káva ani černý čaj do pitného režimu nepatří.

Honzucha

Přes den většinou popíjím minerálku a různé čaje ale jen když mám žízeň.