kazisvět

Jak často odsávat rýmu odsávačkou u kojence?

Tříměsíční dcerka má rýmu navíc spojenou se zánětem průdušek. Doktorka tvrdí, že rýmu máme odsávat maximálně 2× denně. Mně se to nezdá, raději bych rýmu odsával vždy když se nahromadí. Analogicky by se u starších dětí mělo smrkat jen 2× denně? Máte s frekvencí odsávání rýmy nějakou zkušenost nebo rady od vašich doktorek? Díky.

Nejlepší odpověď
panenka

taky jsem měla takový problem u svého syna. koupila jsem si kapky z mořských řas název je PHISIOMER vždy jsem mu to nastříkala do nosu chvíli nechála a zhruba tak po 5 minutách jem mu to vyčistila.tohle jsem během dne opakovala zhruba 5–6 krát.máte skutečně pravdu že to nestačí udělat 2 krát za den.zkuste to takto jak vám píši ted a do týdne by měla být vaše dcerka v pořádku.kapesník používejte jen na utření kolem nosu pokud by jí to vytékalo.přeji brzké uzdravení vaší dcerce

Další odpovědi
anetadela1

ODsávejte tak často, jak to je potřeba. Lepší odsávačka je ta hadičková, ne balónek. Já ji pak dávala, když byly děti starší, ale ještě neuměly smrkat, na vysavač. Vytáhne to rýmu raz dva.

hem

Odsával bych podle potřeby. Kdyby se naše malá u toho tolik necukala, tak to tak děláme taky :)