Schluker

Jak často obměňujete svůj vůz za nový?

Vozový par v ČR setrvale stárne, nakolik se podílíte na tomto trendu?

Nejlepší odpověď
nyjono

Jiná odpověď

Podle stavu vozidla a najetých km.
Co mě ale překapilo při prodeji mého předchozího auta, že s ním dotyčný plánoval jezdit každý den do práce cca 15 km.
U nás se prodávalo z důvodu nespolehlivosti, když mě z místa určení odtahovali do servisu. A víc než 1× ☹ ☹
A … kupovat nové auto mi přije zbytečný. Spíš záleží na stavu kupovaného, který často nelze nazývat ojetinou.

Další odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Vždy nepravidelně, podle potřeby a technického stavu současného vozidla.

elkon

Jiná odpověď

Je to různé, v minulosti jsem auta střídal nepravidelně, ale minulé auto jsem měl pět let (koupeno nové) a nyní mám auto tři roky, také koupeno nové.

paul1

Jiná odpověď

Už 20 let neřídím a nemáme auto, předtím jsem měnil auta po cca 10 letech (celkem 4×)

quizzi

16 let a více

Jan Kunčar

6-10 let

Emefej

Jiná odpověď

První vlastní nové auto jsem si pořídil v roce 1977. Teď mám deváté, tak si to spočítej…

Schluker

@Emefej: prosty prumer muze zkreslovat, mohl jsi prvnich osm let menit auto kazdy rok a ted muzes mit 35 let staryho veterana :)