Avatar uživatele
anonym

Jak často některé posílají otázky aby si samy odpověděly?

(jako anonym). Někdy?
Doplňuji:
Neptal jsem se na body. Nebo ano?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? led, anonym před 4921 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Tak jestli máte nějaké podezření, tak podle mého není problém,aby jste kontaktoval majitele stránek a informoval ho.
Sice nechápu, co by z toho někdo měl, ale jak píšete možné to je, už mě to také napadlo.

Teď aby se ale člověk bál odpovědět na otázku nějakého anonyma, aby si pak ostatní nemysleli, že si otázku dotyčný položil sám pro sebe.

Jinak si myslím,že to nemusí být ani anonym. Klidně se může registrovat a pak si dát i ten zmíněný bod(např. z jiné IP adresy)

Uživatelé se tu snaží podvádět co tu jsem a myslím, že je na každém jestli ho uspokojuje, že podvádí a nebo zda dostává bodíky zaslouženě…

Pořád jsem to řešila, ale teď už na to dlabu.

Nemluvě o tom, že vím o několika uživatelích kteří mají několik účtů…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

A co by mu to asi pomohlo, body si sám nedá! Nebo o co vám jde?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

to se někdy stane aniž by si to člověk uvědomil,i mě už se to stalo,dala jsem otázku a ani si neuvědomila že zároven v dodatku i odpověd

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Je tady teď jeden anonym, který si z nás asi střílí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jambalaya

Já bych řekla, že někteří jedinci nedělají nic jiného 🙂
Také je velmi zajímavé, že mají 90% odpovědí užitečných a otázek zajímavých, to je teda fakt bomba 🙂
Smysl tohoto počínání však opravdu nechápu. A hlavně si myslím, že jest velkou chybou zrušení palců dolů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

O jé, zase palce
To neřeším jestli dám nebo nedám palec, ale to už tu bylo.
Je pravda, že některé otázky s odpovědí jsou zvláštní.
Doplňuji:
Nebudu odpovídat, jelikož v odpovědi by byl návod, tak pošlu raději mejlem.

Upravil/a: Miroslavst

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

http://img.na­dapenny.com/t20/103­09/nadap143635336­000230.jpg

a

http://img.na­dapenny.com/t20/103­09/nadap143635159­621230.jpg

před 4919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

naznačujete snad, že Annas???? Tak to jste vedle jak ta jedle, zrovna ona to nemá vůbec zapotřebí,,,máte tam něco dalšího,nebo to je jediné co vás trápí.
Já jsem svědkem toho,že dokonce nechce poslední dobou ani odpovídat. Odpoví pouze tehdy, když otázka zůstane dlouho bez odpovědi.

No když tam nemáte nic lepšího,tak vás mohu jen politovat,jelikož pláčete na špatném hrobě. Je to jak jsem psala,,,člověk aby se bál odpovědět na otázku od anonyma…

Pamatuji že dokonce bumbes, kdesi psal,že on odpovídá i na otázky od anonymů, že on body nehoní,tak jak to,,,,,kdo si tu vlastně co honí????

před 4919 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jambalaya

Sice jste se neptal na body, ale ty s tím dosti značně souvisí, řekla bych. Jiný důvod proč by to někdo jinak dělal, totiž neexistuje.

před 4921 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Radak

Pokud se při téhle hře něco nového dozvíme, nejde o nic. Co se týče bodů, je to švindl.

před 4921 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

omlouvám se nepochopilaa jsem vaši otázku,myyslela jsem že se někdo zeptá a neumýslně si odpoví,tím pádem je otázka zbytečná,jelikož mám jen jeden avatar tak jsem nepochopila že jde o udělování si palců sami sobě,to mě ani nenapadlo

před 4921 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ale né, nejde o palce to ani slovo. Mám na mysli spíš místní vzdělávání, kdy pokládají otázky anonymně ale za chvíli odpoví jako registrované. Nechme to být.

před 4921 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek