Jak často některé posílají otázky aby si samy odpověděly?

(jako anonym). Někdy?
Doplňuji:
Neptal jsem se na body. Nebo ano?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak jestli máte nějaké podezření, tak podle mého není problém,aby jste kontaktoval majitele stránek a informoval ho.
Sice nechápu, co by z toho někdo měl, ale jak píšete možné to je, už mě to také napadlo.

Teď aby se ale člověk bál odpovědět na otázku nějakého anonyma, aby si pak ostatní nemysleli, že si otázku dotyčný položil sám pro sebe.

Jinak si myslím,že to nemusí být ani anonym. Klidně se může registrovat a pak si dát i ten zmíněný bod(např. z jiné IP adresy)

Uživatelé se tu snaží podvádět co tu jsem a myslím, že je na každém jestli ho uspokojuje, že podvádí a nebo zda dostává bodíky zaslouženě…

Pořád jsem to řešila, ale teď už na to dlabu.

Nemluvě o tom, že vím o několika uživatelích kteří mají několik účtů…

Další odpovědi
BEAES

A co by mu to asi pomohlo, body si sám nedá! Nebo o co vám jde?

anonym

to se někdy stane aniž by si to člověk uvědomil,i mě už se to stalo,dala jsem otázku a ani si neuvědomila že zároven v dodatku i odpověd

Radak

Je tady teď jeden anonym, který si z nás asi střílí.

Jambalaya

Já bych řekla, že někteří jedinci nedělají nic jiného 🙂
Také je velmi zajímavé, že mají 90% odpovědí užitečných a otázek zajímavých, to je teda fakt bomba 🙂
Smysl tohoto počínání však opravdu nechápu. A hlavně si myslím, že jest velkou chybou zrušení palců dolů.

Miroslavst

O jé, zase palce
To neřeším jestli dám nebo nedám palec, ale to už tu bylo.
Je pravda, že některé otázky s odpovědí jsou zvláštní.
Doplňuji:
Nebudu odpovídat, jelikož v odpovědi by byl návod, tak pošlu raději mejlem.

anonym

http://img.na­dapenny.com/t20/103­09/nadap143635336­000230.jpg

a

http://img.na­dapenny.com/t20/103­09/nadap143635159­621230.jpg

kropitko

naznačujete snad, že Annas???? Tak to jste vedle jak ta jedle, zrovna ona to nemá vůbec zapotřebí,,,máte tam něco dalšího,nebo to je jediné co vás trápí.
Já jsem svědkem toho,že dokonce nechce poslední dobou ani odpovídat. Odpoví pouze tehdy, když otázka zůstane dlouho bez odpovědi.

No když tam nemáte nic lepšího,tak vás mohu jen politovat,jelikož pláčete na špatném hrobě. Je to jak jsem psala,,,člověk aby se bál odpovědět na otázku od anonyma…

Pamatuji že dokonce bumbes, kdesi psal,že on odpovídá i na otázky od anonymů, že on body nehoní,tak jak to,,,,,kdo si tu vlastně co honí????

Jambalaya

Sice jste se neptal na body, ale ty s tím dosti značně souvisí, řekla bych. Jiný důvod proč by to někdo jinak dělal, totiž neexistuje.

Radak

Pokud se při téhle hře něco nového dozvíme, nejde o nic. Co se týče bodů, je to švindl.

anonym

omlouvám se nepochopilaa jsem vaši otázku,myyslela jsem že se někdo zeptá a neumýslně si odpoví,tím pádem je otázka zbytečná,jelikož mám jen jeden avatar tak jsem nepochopila že jde o udělování si palců sami sobě,to mě ani nenapadlo

anonym

Ale né, nejde o palce to ani slovo. Mám na mysli spíš místní vzdělávání, kdy pokládají otázky anonymně ale za chvíli odpoví jako registrované. Nechme to být.