pája139

Jak často nakupujete na internetu ?

Nejlepší odpověď
www

Výlučně podle potřeby.
Tedy jednou ročně, měsíčně i po několika letech 🙂

Další odpovědi
Jikra

Nikdo se nehrne do odpovědi? Tak já to zkusím a na otázku odpovím, že tak, jak je třeba. Mimo potravin a drobných věcí skoro všechno. Ovšem jen tak aby se cena i s dopravným vyplatila. A zásadně platím jen na dobírku. Sichr je sichr. Za ty roky všechno O.K.

suaeda

Nakupuji často zejména věci na PC na CZC. Zboží platím až při přebírce v jejich pobočce.

Andre5000

Na internetu nakupuji v případě, že něco není možné sehnat v normálních obchodech nebo když se to zkrátka vyplatí (např. při různých slevách).

Reezo

nakupuji pouze potraviny v kameném obchodě. Jinak vše ostatní kupuji na internetu. Jak píše Jikra, tak já také nikdy předem peníze nedávám. Až když mám fyzicky věc v ruce.